تیتر خبرها

چیدمان میز غذا خوری با ظروف ( قسمت ۱ )

حالت شب

چیدمان میز غذا

 

 

 

ظروف غذاخوری جاذبه اصلی  برای چیدمان میز غذا است . اهمیت آن فراتر از ظروف سرو غذا می باشد. ظروف غذا می تواند وعده های غذایی شما را افزایش دهد؛ همچنین باعث ایجاد احساساتی برای تجارب میل نمودن غذا در منزل و بیان سبک و سلیقه شما می شود. کلید و هدف از انتخاب ظروف در منزل براساس درک تفاوت های بین انواع مختلف ظروف غذا بر سر سفره است. از چیدمان سفره مهمانی با ظرافت گرفته تا سفره روزمره .

این نوع ظروف غذاخوری مزایای خاص خود را دارند که می توانند در انتخاب شما کمک کنند:

ظروف چینی

یک نوع بادوام، سبک و جایگزین ظریفی برای ظروف غذاخوری روزمره و مهمانی است. اما درخصوص انتخاب ظروف چینی، در صورت استفاده از مایکروویو و ماشین ظرفشویی، باید از قابلیت استفاده از آن در مایکروویو و ماشین ظرفشویی مطمئن شد.

ظروف چینی جلوه زیبایی برای چیدمان میز غذا ایجاد می کند.

ظروف سفالی

سفال فضایی با ارزش، استحکام و جذابیت گاه به گاه به شما می بخشد. به عنوان یکی از قدیمی ترین مواد صنعتی ، به ظرف غذای شما نیز وزن قابل توجهی می بخشد. برای نگهداری بهتراین ظروف غذاخوری، باید از تغییرات دمای غیرمنتظره مانند اجاق یا تنظیمات بالای مایکروویو خودداری کنید.

ملامین

این ظروف قطعاً یک رویای سرگرم کننده هستند. زیرا این ظروف در برابر شکستگی مقاوم هستند و یا شکستن و لب پریدگی آنها سخت تر است. ظروف غذاخوری ملامینه برای استفاده در فضای باز مناسب است. ظروف غذاخوری ملامینه برای اجاق گاز یا مایکروویو شما مناسب نیست، اما به طور معمول در ماشین ظرفشویی ایمن هستند.

ظروف سنگی یا آرکوپال

ظروف سنگی دارای لعاب خاصی هستند که باعث  زیبایی در چینش میز غذا با ظرف آرکوپال می شود آنها صاف و نفوذ ناپذیر می باشند و در نتیجه برای استفاده روزمره و برای خانواده مناسب اند. ظروف سنگی دوام بیشتری نسبت به ظروف سفالی دارند، اما همچنان باید در دمای متعادل نگهداری و استفاده شوند. مراقب باشید ظروف سنتگی در معرض گرمای زیاد یا دمای انجماد قرار نگیرد. همچنین به خاطر داشته باشید که ظروفی که دارای نقاشی با دست هستند؛ ممکن است نیاز به شستن با دست داشته باشند.

درباره ی milad6600

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *